Strona główna » Young Leosia – profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, mąż i dzieci, relacje rodzinne, ciekawostki

Young Leosia – profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, mąż i dzieci, relacje rodzinne, ciekawostki

przez Jarosław Woźnicki
Young Leosia - profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, mąż i dzieci, relacje rodzinne, ciekawostki (2)

Young Leosia to utalentowana i ambitna artystka, która zdobyła popularność w maju 2020 roku, publikując swoje wykonanie w ramach Hot16Challenge2. Jej sława zaczęła szybko rosnąć po wydaniu singla “Wyspy,” którego produkcją zajął się Borucci, znany ze współpracy z Taco Hemingwayem. 

Young Leosia podzieliła się z nami historią swojej kariery i zdradziła kulisy swojego życia prywatnego. Artystka opowiadała, jak wyglądały jej początki w branży muzycznej oraz jakie wyzwania musiała pokonać, aby osiągnąć sukces. Jej determinacja i talent przyciągnęły uwagę wielu fanów oraz krytyków muzycznych, co zaowocowało licznymi propozycjami współpracy z czołowymi twórcami na polskiej scenie muzycznej.

W swoich utworach Young Leosia często porusza tematy bliskie młodemu pokoleniu, co sprawia, że jej muzyka jest autentyczna i pełna emocji. Dzięki swojej charyzmie i oryginalności zyskała sobie wielu oddanych słuchaczy, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne projekty artystki.

Young Leosia to przykład, że talent, połączony z ciężką pracą i pasją, może prowadzić do spełnienia marzeń i zdobycia uznania w przemyśle muzycznym. Jej historia inspiruje i motywuje do działania wszystkich młodych artystów, marzących o karierze w show-biznesie.

Young Leosia – kim jest?

Young Leosia, znana wcześniej jako Sara, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, urodziła się 13 sierpnia 1998 roku w Szczecinie. Jest polską piosenkarką, raperką, autorką tekstów, realizatorką dźwięku i DJ-ką. 

Leosia uczęszczała do IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. W młodości brała lekcje hip-hopu i dancehall. Ukończyła Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i zdała państwowy egzamin z realizacji dźwięku.

Leosia rozpoczęła karierę muzyczną jako DJ-ka, grając w klubach takich jak Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska i Newonce Bar. Pierwsze utwory nagrywała od 2015 roku pod pseudonimem Sara. Jej debiutancki singiel „Wyspy” z 6 sierpnia 2020 roku przeszedł niezauważony, podobnie jak kolejny utwór „Zakochałam się, ale zryłeś”, nagrany z zespołem B24.

Przełom w jej karierze nastąpił 16 października 2020 roku, kiedy razem z Żabsonem, Beteo i Boruccim wydała singiel „Ulala”, który trafił na listy przebojów Apple Music, iTunes i Spotify. W 2020 roku wystąpiła gościnnie w utworze rapera Nik Tendo „Loyal”, który był wysoko notowany na czeskich i słowackich listach przebojów.

Największą popularność zyskała w 2021 roku dzięki singlowi „Szklanki”, który osiągnął szczyty polskich list Apple Music i Spotify. Teledysk do tego utworu w ciągu kilku miesięcy osiągnął ponad 32 miliony wyświetleń na YouTube. W czerwcu 2021 roku zagrała główną rolę w teledysku Maty do utworu „Kiss cam (podryw roku)”. 6 sierpnia 2021 roku wydała singiel „Jungle Girl” we współpracy z Żabsonem, który znalazł się na jej debiutanckim albumie „Hulanki” wydanym 23 września 2021 roku przez wytwórnię Internaziomale. 24 września 2021 roku opublikowała teledysk do utworu „Baila Ella”, który w ciągu miesiąca od premiery przekroczył 8 milionów wyświetleń na YouTube. 

W duecie z Matą, występującym jako Skute Bobo, nagrała maxisingiel „#fundacja420”, zawierający utwory „Cicho”, „Wyspa nadziei” oraz „KC”.

20 listopada 2022 roku zapowiedziała wydarzenie Baila Ella by Young Leosia: First Night Out, inaugurujące cykl imprez pod tym samym szyldem. 25 listopada wydała singiel „Crowd” we własnym nakładzie, kończąc współpracę z Żabsonem i odchodząc z wytwórni Internaziomale.

Wzięła udział w projekcie club2020, występując w utworach „Malibu Barbie” (z Taco Hemingwayem, Otsochodzi, OKI, Dwa Sławy, Grubym Mielzkym), „Cypher2022” (z Taco Hemingwayem, OKI, Otsochodzi, Young Igi, Łajzol, Grubym Mielzkym, Hałastrą, Kukonem, Dwa Sławy, CatchUp, Margaret, schafter, Dziarma, Szczyl, Miły ATZ) i „No weź” (z OKI, Taco Hemingwayem, Young Igi).

Do jej wytwórni dołączyła raperka Bambi. Young Leosia wystąpiła w teledysku do utworu „IRL” autorstwa Bambi, opublikowanym 10 lutego.

Young Leosia – wiek, wzrost, waga

Young Leosia, wcześniej znana jako Sara, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, urodziła się 13 sierpnia 1998 roku w Szczecinie. Obecnie ma 25 lat. Jej wzrost wynosi 175 cm, a waga 60 kg.

Young Leosia to polska artystka muzyczna, która zyskała popularność dzięki swoim energetycznym występom i charakterystycznemu stylowi. Jej twórczość przyciąga szeroką publiczność, a każdy jej nowy utwór cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki swojemu talentowi i charyzmie, Leosia szybko zdobyła uznanie na scenie muzycznej, stając się jedną z najciekawszych młodych gwiazd w Polsce.

Jej dynamiczna kariera rozwija się w zawrotnym tempie, a ona sama nieustannie zaskakuje swoich fanów nowymi projektami muzycznymi. Leosia wyróżnia się nie tylko zdolnościami wokalnymi, ale również umiejętnością tworzenia niepowtarzalnego wizerunku scenicznego. Jej utwory łączą różnorodne gatunki muzyczne, co sprawia, że są one wyjątkowe i oryginalne.

Pomimo młodego wieku, Young Leosia ma już na koncie wiele osiągnięć i z pewnością jeszcze niejednokrotnie o niej usłyszymy. Jej zaangażowanie i pasja do muzyki są widoczne w każdej produkcji, co przyciąga coraz większą rzeszę wiernych fanów.

Young Leosia – życiorys i życie prywatne

Young Leosia, wcześniej znana jako Sara, właściwie Sara Leokadia Sudoł (urodzona 13 sierpnia 1998 roku w Szczecinie), to polska piosenkarka, raperka, autorka tekstów, realizatorka dźwięku i DJ-ka.

Sara Sudoł uczęszczała do IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. W młodości interesowała się tańcem hip-hop i dancehall. Jest absolwentką Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej oraz zdała państwowy egzamin z realizacji dźwięku.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła jako DJ-ka, grając w klubach takich jak Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska i Newonce Bar. Pierwsze piosenki nagrywała od 2015 roku pod pseudonimem Sara. Jej debiutancki singiel „Wyspy” ukazał się 6 sierpnia 2020 roku, jednak nie zdobył dużej popularności. Podobny los spotkał kolejny utwór „Zakochałam się, ale zryłeś”, nagrany z zespołem B24.

16 października 2020 roku wydała singiel „Ulala” we współpracy z Żabsonem, Beteo i Boruccim, który zdobył popularność na polskich listach przebojów Apple Music, iTunes i Spotify. W 2020 roku zaśpiewała także gościnnie w utworze rapera Nik Tendo „Loyal”, który zyskał uznanie na czeskich i słowackich listach przebojów.

Największą popularność zdobyła w 2021 roku dzięki singlowi „Szklanki”, który osiągnął szczyt polskich list Apple Music i Spotify. Teledysk do utworu do września 2021 roku uzyskał ponad 32 miliony wyświetleń na YouTube. W czerwcu zagrała główną rolę w teledysku Maty do utworu „Kiss cam (podryw roku)”. 6 sierpnia wydała singiel „Jungle Girl”, nagrany z Żabsonem, który znalazł się na jej debiutanckim albumie „Hulanki”, wydanym 23 września przez wytwórnię Internaziomale. 24 września opublikowała teledysk do utworu „Baila Ella”, który w ciągu miesiąca uzyskał ponad 8 milionów wyświetleń na YouTube.

W duecie z Matą, występującym jako Skute Bobo, nagrała maxisingiel „#fundacja420”, zawierający utwory „Cicho”, „Wyspa nadziei” oraz „KC”.

20 listopada 2022 roku zapowiedziała wydarzenie „Baila Ella by Young Leosia: First Night Out” oraz cykl imprez organizowanych przez Baila Ella. 25 listopada wydała singiel „Crowd” własnym nakładem, kończąc współpracę z Żabsonem i odchodząc z wytwórni Internaziomale.

Wcześniej wystąpiła na wydarzeniu „club2020: Początek” jako gość specjalny, co sugerowało dalszą współpracę z kolektywem wydawniczym 2020. W ramach projektu club2020, udzieliła się w utworach: „Malibu Barbie”, nagranym z raperami Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Dwa Sławy, Gruby Mielzky; „Cypher2022”, nagranym z udziałem Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi, Łajzol, Gruby Mielzky, Hałastra, Kukon, Dwa Sławy, CatchUp, Margaret, schafter, Dziarma, Szczyl, Miły ATZ; oraz „No weź”, nagranym z raperami OKI, Taco Hemingway, Young Igi.

W międzyczasie do jej wytwórni dołączyła raperka Bambi. Young Leosia wystąpiła także w teledysku do utworu „IRL” autorstwa Bambi, opublikowanym 10 lutego.

Young Leosia – wykształcenie

Młoda, utalentowana i ambitna artystka, Young Leosia, zdobyła sławę w maju 2020 roku, kiedy to udostępniła w sieci swoje nagranie jako odpowiedź na wyzwanie Hot16Challenge2. Jej popularność gwałtownie wzrosła po premierze singla “Wyspy”, którego producentem był Borucci, znany ze współpracy z Taco Hemingwayem. W wywiadzie artystka opowiedziała nam o swojej karierze i zdradziła kulisy swojego życia. Czy chcielibyście poznać więcej szczegółów?

Young Leosia – skąd pochodzi?

Young Leosia, dawniej znana jako Sara, to utalentowana artystka muzyczna pochodząca ze Szczecina. Rozpoczęła swoją edukację w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie, gdzie rozwijała swoje zainteresowania muzyczne, ucząc się hip-hopu i dancehall. Jako absolwentka Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej zdobyła solidne podstawy w dziedzinie wokalu. Dodatkowo zdała państwowy egzamin z realizacji dźwięku, co poszerzyło jej umiejętności w produkcji muzycznej.

Rozpoczynając karierę muzyczną, Young Leosia występowała jako DJ-ka w różnych klubach w Polsce. Swoje pierwsze nagrania wydała pod pseudonimem Sara, jednak dopiero w 2020 roku zyskała większą rozpoznawalność. Jej singel “Szklanki” zyskał ogromną popularność, docierając na szczyt polskich list przebojów. Po sukcesie tego utworu Young Leosia kontynuowała swoją drogę artystyczną, wydając kolejne single i biorąc udział w różnych projektach muzycznych.

Jest także znana z wielu współprac z innymi artystami, takimi jak Żabson, Bambi czy Mata. Jej talent i wszechstronne umiejętności muzyczne przyczyniły się do zdobycia uznania w branży muzycznej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mimo młodego wieku, Young Leosia już teraz jest jedną z najbardziej obiecujących postaci na polskiej scenie muzycznej. Jej muzyka cechuje się oryginalnym stylem i głębokim przekazem, który dociera do szerokiej publiczności.

Young Leosia – rodzice, rodzeństwo

Young Leosia w wywiadzie przybliżyła skomplikowaną strukturę swojej rodziny, wyjaśniając złożone powiązania rodzinne. Raperka opowiedziała o licznych postaciach w jej rodzeństwie, które wymagają drobiazgowego zrozumienia.

Dawid, brat Young Leosii, jest jej rodzeństwem ze strony matki, mając innego ojca. Oprócz niego, istnieje jeszcze jeden brat ze strony ojca, ale z innej matki. Łukasz, choć jest wujkiem Leosii z matczynej strony, wychował się w ich bliskim otoczeniu, co sprawia, że jest częścią ich rodziny. Igor, mieszkający w Berlinie, jest również blisko związany z nimi, będąc synem siostry babci Young Leosii. Dodatkowo, w przeszłości Leosia miała przybraną siostrę, córkę byłego partnera jej matki.

Mimo zawiłej struktury rodzinnej, Young Leosia podkreśliła, że trzech braci jest dla niej najbliższą rodziną, jeśli chodzi o więzy krwi. Te trzy postacie stanowią dla niej fundament rodzinny, mimo licznych powiązań i relacji występujących w ich rozgałęzionej rodzinie.

Wypowiedź artystki rzuca światło na jej skomplikowane relacje rodzinne, ukazując zarówno powiązania krwi, jak i te wynikające z bliskich więzi emocjonalnych.

Young Leosia – mąż, dzieci

Po wielu miesiącach spekulacji, fani Young Leosii w końcu otrzymali potwierdzenie. Od września krążyły plotki o jej związku z znanym youtuberem, jednak raperka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała namiętne zdjęcie, na którym trzymała się w objęciach Kacpra Błońskiego.

Para dotychczas zachowywała swoją relację w tajemnicy, nie udzielając żadnych oficjalnych komentarzy na temat swojego związku. Teraz jednak, pojawienie się wspólnego zdjęcia zdecydowanie zakończyło spekulacje i potwierdziło romantyczną relację między nimi.

Jednakże, informacje na temat ewentualnych dzieci czy planów małżeńskich są wciąż niepotwierdzone. Mimo że para może cieszyć się ze stabilnego związku, szczegóły ich przyszłości pozostają prywatne i niedostępne dla mediów.

Ta wiadomość może być miłym zaskoczeniem dla fanów i obserwatorów świata show-biznesu. Young Leosia i Kacper Błoński, obaj cieszący się dużą popularnością w swoich dziedzinach, tworzą zgrany duet, którego relacja zdaje się kwitnąć. Czas pokaże, jak potoczy się dalsza historia tej pary.

Young Leosia – Instagram

Na Instagramie Young Leosii możemy zobaczyć, że ma ona ponad 991,4 tysiąca obserwujących. Jej konto liczy sobie 998 tysięcy obserwujących, przy czym sama obserwuje 432 konta. Na swoim profilu opublikowała już 98 postów. W ostatnim z nich, artystka zachęca swoich fanów do odsłuchania swojego najnowszego wydawnictwa EP o nazwie “PG$”. Dodaje również link umożliwiający bezpośredni dostęp do materiału. W swoim opisie na Instagramie Young Leosia identyfikuje się jako CEO Baila Ella, co sugeruje, że ma swój własny projekt lub przedsięwzięcie pod tą nazwą. Jej konto na Instagramie jest aktywne, co świadczy o zaangażowaniu artystki w interakcję ze swoimi fanami oraz promocję swojej twórczości. Dzięki temu medium, Leosia może bezpośrednio komunikować się ze swoją publicznością, dzielić się nowościami ze świata muzyki oraz promować swoje najnowsze projekty. Jeśli jesteś fanem Young Leosii, śledzenie jej konta na Instagramie zapewne umożliwi Ci być na bieżąco z jej działalnością i najnowszymi publikacjami.

Young Leosia – gdzie mieszka?

Young Leosia, idola nastolatek znaną z Szczecina, gdzie również ukończyła jedno z liceów ogólnokształcących, obecnie mieszka w Warszawie. Mimo że pochodzi ze Szczecina, zdecydowała się na stałe zamieszkanie w stolicy Polski, gdzie stworzyła swoje przytulne gniazdko.

Mieszkanie Young Leosii w Warszawie jest centralnym punktem dla jej aktywności artystycznej i zawodowej. Warszawa, jako dynamiczne miasto, oferuje jej nie tylko więcej możliwości kariery muzycznej, ale także dostęp do szerokiego spektrum inspiracji i nowych wyzwań. 

Mimo że Warszawa jest teraz jej domem, Young Leosia nie zapomina o swoich korzeniach w Szczecinie. To właśnie tam zaczęła swoją edukację i rozwijała swoje pasje artystyczne. Jednakże, aby pełniej wykorzystać swoje talenty i rozwijać się w świecie muzyki, zdecydowała się przenieść do Warszawy, gdzie scena muzyczna jest jeszcze bardziej dynamiczna i rozwinięta.

Jej mieszkanie w Warszawie staje się nie tylko miejscem spędzania czasu wolnego, ale również przestrzenią, gdzie rodzą się nowe pomysły, powstają nowe utwory i planowane są kolejne projekty artystyczne. Dla Young Leosii Warszawa stała się nie tylko miastem, w którym mieszka, ale także miejscem, które wpływa na jej twórczość i rozwój jako artystki.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

O nas

Celebryci24.pl to dynamiczny portal internetowy, który zapewnia najnowsze doniesienia ze świata biznesu, polityki, kultury, rozrywki, mody i urody. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom świeżych informacji, ciekawych artykułów, wywiadów z gwiazdami oraz porad dotyczących stylu życia. Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do świata celebrytów łączy się z profesjonalizmem i rzetelnością dziennikarską, tworząc przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najgorętszymi tematami oraz inspirującymi historiami. Dołącz do naszej społeczności i odkrywaj fascynujący świat show-biznesu z nami!