Strona główna » Jerzy Stuhr – na co chorował? Ile miał lat, jaki był jego życiorys?

Jerzy Stuhr – na co chorował? Ile miał lat, jaki był jego życiorys?

przez Jarosław Woźnicki
Jerzy Stuhr - na co chorował Ile miał lat, jaki był jego życiorys (1)

Jerzy Oskar Stuhr, urodzony 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie, zmarł 9 lipca 2024 roku w tym samym mieście. Był wybitnym polskim aktorem teatralnym, dubbingowym i filmowym, a także reżyserem, filologiem i pisarzem. Zasłynął również jako profesor sztuk teatralnych. Jego twórczość miała ogromny wpływ na polską scenę artystyczną, a jego wkład w rozwój teatru i kina był nieoceniony.

Jerzy Stuhr był postacią wszechstronną i utalentowaną, która potrafiła łączyć różnorodne dziedziny sztuki. Jego działalność artystyczna obejmowała zarówno klasyczne, jak i nowoczesne formy teatralne, a jego role filmowe stały się niezapomniane dla wielu pokoleń widzów. Jako reżyser, Stuhr wykazał się niezwykłą wizją i umiejętnością przekazywania głębokich treści, co sprawiło, że jego dzieła zdobywały uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jako filolog i pisarz, Jerzy Stuhr pozostawił po sobie bogaty dorobek literacki, który do dziś inspiruje i edukuje kolejne pokolenia. Jego prace naukowe i literackie przyczyniły się do głębszego zrozumienia sztuki teatralnej i filmowej, a jego wykłady jako profesora sztuk teatralnych były cenione przez studentów i kolegów z branży.

Jerzy Stuhr był prawdziwym mistrzem w swojej dziedzinie, a jego życie i twórczość pozostaną na zawsze w pamięci tych, którzy mieli okazję obcować z jego pracą.

Jerzy Stuhr – kim był?

Jerzy Oskar Stuhr, urodzony 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie, zmarł 9 lipca 2024 roku w tym samym mieście. Był jednym z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, dubbingowych i filmowych, a także reżyserem, filologiem, pisarzem oraz profesorem sztuk teatralnych. 

Stuhr zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom aktorskim i reżyserskim. Jego praca artystyczna często koncentrowała się na prezentacji losów polskiego inteligenta, co uczyniło go jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych twórców w polskiej kinematografii. W swoich filmach i rolach aktorskich potrafił wnikliwie oddać specyfikę polskiego społeczeństwa oraz problemy, z którymi się ono borykało.

Jego talent został wielokrotnie doceniony przez krytyków i publiczność. W 2005 roku otrzymał Polską Nagrodę Filmową za rolę drugoplanową w filmie „Persona non grata”. Natomiast w 2018 roku uhonorowano go nagrodą specjalną za całokształt osiągnięć życia. Jego wkład w rozwój polskiego teatru i kina jest nieoceniony, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymał na przestrzeni swojej kariery.

Stuhr pełnił także funkcję rektora Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (PWST) w latach 1990–1996 oraz 2002–2008. Jako rektor przyczynił się do rozwoju uczelni i wspierał młodych artystów, przekazując im swoją wiedzę i doświadczenie. Jego działalność pedagogiczna była równie istotna, co jego praca artystyczna, a wielu jego uczniów osiągnęło znaczące sukcesy w branży filmowej i teatralnej.

Jerzy Stuhr był również cenionym pisarzem i filologiem. Jego twórczość literacka i badania filologiczne stanowiły ważne uzupełnienie jego pracy artystycznej, pokazując go jako wszechstronnie uzdolnionego intelektualistę.

Jego śmierć w 2024 roku była wielką stratą dla polskiej kultury. Jerzy Stuhr pozostawił po sobie nie tylko bogaty dorobek artystyczny, ale także niezatarte ślady w sercach i umysłach wielu osób, które miały okazję poznać go osobiście lub przez jego twórczość. Jego życie i praca były świadectwem ogromnej pasji i zaangażowania, które na zawsze pozostaną w pamięci jego rodaków.

Jerzy Stuhr – wiek, wzrost, waga

Jerzy Stuhr, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, zmarł w wieku 77 lat. Jego śmierć została potwierdzona przez syna, Macieja Stuhra, również aktora, w rozmowie z Onetem. Jerzy Stuhr urodził się 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie i był znany ze swojego imponującego wzrostu, który wynosił 178 centymetrów.

Kariera Jerzego Stuhra obejmowała wiele niezapomnianych ról w polskim kinie. Widzowie zapamiętają go z takich filmów jak “Wodzirej”, “Amator”, “Seksmisja”, “Kingsajz”, “Kiler” oraz “Duże zwierzę”. Jego talent i wszechstronność aktorska sprawiły, że stał się ikoną polskiego filmu.

Stuhr był nie tylko aktorem, ale także reżyserem i wykładowcą akademickim, co czyniło go postacią wielowymiarową i niezwykle cenioną w świecie kultury. Jego wkład w rozwój polskiej kinematografii pozostanie niezapomniany.

Jego syn, Maciej Stuhr, kontynuuje rodzinne tradycje aktorskie, będąc również uznanym aktorem. Jerzy Stuhr pozostanie w pamięci wielu ludzi jako artysta, który swoim talentem i charyzmą zdobył serca widzów.

Śmierć Jerzego Stuhra to ogromna strata dla polskiej kultury i kina, ale jego dorobek artystyczny będzie żył wiecznie w sercach i umysłach miłośników filmu.

Jerzy Stuhr – życiorys i życie prywatne

Jerzy Oskar Stuhr, urodzony 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie, zmarł 9 lipca 2024 roku tamże. Był jednym z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i dubbingowych, a także reżyserem, filologiem, pisarzem i profesorem sztuk teatralnych. Jego kariera była pełna znaczących osiągnięć, zarówno na polu artystycznym, jak i naukowym. W swojej twórczości często przedstawiał losy polskiego inteligenta, co przyniosło mu szerokie uznanie i popularność. Jerzy Stuhr otrzymał wiele nagród, w tym Polską Nagrodę Filmową za rolę drugoplanową w filmie “Persona non grata” (2005) oraz nagrodę specjalną za osiągnięcia życia (2018). Dwukrotnie pełnił funkcję rektora PWST w Krakowie – w latach 1990-1996 oraz 2002-2008.

Jerzy Stuhr urodził się jako jedyne dziecko Tadeusza i Marii Stuhrów. Jego matka pracowała jako księgowa, a ojciec był prokuratorem. Rodzina Stuhrow pochodziła z Krakowa, a jej korzenie sięgają Dolnej Austrii. Pradziadek Jerzego, Leopold Stuhr, był zamożnym mieszczaninem, który osiedlił się w Krakowie i założył restaurację. Dziadek Jerzego, Oskar Stuhr, był adwokatem i działaczem Stronnictwa Narodowego. Jerzy określał się jako „Mitteleuropejczyk”.

W dzieciństwie Jerzy przeprowadzał się z rodzicami między różnymi miastami, by ostatecznie osiedlić się w Bielsku-Białej, gdzie ukończył III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego. W okresie licealnym zaczynał swoją przygodę z teatrem, występując na scenie i udzielając się w szkolnych kółkach teatralnych. Pracował także w Teatrze Banialuka jako bileter i organizator widowni.

Jerzy Stuhr ukończył polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Podczas studiów aktywnie uczestniczył w Kole Naukowym Studentów i pracował jako wodzirej w Estradzie Krakowskiej. W 1994 roku uzyskał tytuł profesora sztuk teatralnych. Był także członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów oraz doktorem honoris causa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Karierę aktorską rozpoczął w Starym Teatrze w Krakowie, gdzie debiutował rolą Belzebuba w “Dziadach”. Na ekranie filmowym zadebiutował w filmie “Milion za Laurę” (1971). W kolejnych latach zagrał w filmach takich reżyserów jak Andrzej Żuławski, Jerzy Gruza i Antoni Krauze. Przełomem w jego karierze była główna rola w filmie Krzysztofa Kieślowskiego “Spokój” (1980). Występował także w innych ważnych filmach, takich jak “Wodzirej” Feliksa Falka, “Amator” Kieślowskiego oraz “Bez znieczulenia” Andrzeja Wajdy. Jego występy w programach telewizyjnych z cyklu “Spotkanie z Balladą” przyniosły mu ogólnopolską popularność.

Jerzy Stuhr pracował również za granicą, głównie we Włoszech, gdzie reżyserował spektakle teatralne i prowadził kursy aktorskie. Za rolę w “Mątwie” Witkacego otrzymał Nagrodę Krytyki Włoskiej. Szeroką rozpoznawalność w Polsce zapewniła mu rola Maksa Paradysa w filmie “Seksmisja” (1983). W 1990 roku został rektorem PWST w Krakowie, a w 1994 zadebiutował jako reżyser filmowy produkcją “Spis cudzołożnic”. Jego film “Historie miłosne” zdobył nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych.

Jerzy Stuhr był również aktywny jako dubber, użyczając głosu Osłowi w serii filmów “Shrek”. W latach 2002-2008 ponownie pełnił funkcję rektora PWST. W późniejszych latach występował w filmach takich jak “Pogoda na jutro” i “Korowód”, zdobywając liczne nagrody za swoje kreacje. Był również autorem książek i publikacji, a jego rozmowy z Marią Malatyńską publikowane były na łamach “Gazety Krakowskiej”.

Prywatnie Jerzy Stuhr był mężem Barbary Kóskiej, skrzypaczki, z którą miał dwoje dzieci: Macieja i Mariannę. W 1988 przeszedł zawał serca, a swoje doświadczenia opisał w książce “Sercowa choroba, czyli moje życie w sztuce”. W 2011 zdiagnozowano u niego nowotwór krtani, a w 2016 przeszedł drugi zawał serca. 13 lipca 2020 roku przeszedł udar mózgu. W 2022 roku spowodował kolizję drogową, prowadząc pojazd w stanie nietrzeźwości, za co został skazany.

Jerzy Stuhr zmarł 9 lipca 2024 roku w wieku 77 lat, pozostawiając po sobie niezwykle bogaty dorobek artystyczny i naukowy, który na zawsze pozostanie w pamięci polskiej kultury.

Jerzy Stuhr – wykształcenie

Jerzy Stuhr ukończył polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (PWST) w Krakowie. W trakcie studiów aktywnie działał w Kole Naukowym Studentów, rozwijając swoje umiejętności aktorskie. Dodatkowo pracował jako wodzirej w Estradzie Krakowskiej, co pozwoliło mu zdobyć cenne doświadczenie sceniczne.

W 1994 roku uzyskał tytuł profesora sztuk teatralnych, co stanowiło ważne wyróżnienie jego talentu i pracy w dziedzinie teatru. Jego wkład w rozwój edukacji teatralnej był znaczący, a jego działalność akademicka została doceniona przez wiele instytucji. Stuhr był także członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, gdzie współtworzył standardy edukacyjne dla przyszłych pokoleń artystów.

W 2007 roku Uniwersytet Śląski w Katowicach przyznał mu tytuł doktora honoris causa, co było wyrazem uznania dla jego osiągnięć i wkładu w polską kulturę. Jego edukacja i praca naukowa miały kluczowe znaczenie dla jego kariery i miały istotny wpływ na jego wszechstronny rozwój jako artysty i pedagoga. Dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu, Jerzy Stuhr stał się jednym z najbardziej szanowanych i wpływowych postaci w polskim teatrze i filmie.

Jerzy Stuhr – skąd pochodził?

Jerzy Stuhr, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, zmarł w wieku 77 lat. Jego śmierć potwierdził syn, Maciej Stuhr, również znany aktor, w rozmowie z Onetem. Jerzy Stuhr urodził się 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie, skąd pochodził. Jego wzrost wynosił 178 centymetrów.

Jerzy Stuhr zdobył ogromną popularność dzięki swoim niezapomnianym rolom w polskich filmach. Widzowie pamiętają go z takich produkcji jak “Wodzirej”, “Amator”, “Seksmisja”, “Kingsajz”, “Kiler” oraz “Duże zwierzę”. Jego talent i wszechstronność aktorska uczyniły go ikoną polskiego kina.

Oprócz aktorstwa, Stuhr był także reżyserem i wykładowcą akademickim, co sprawiało, że był postacią wielowymiarową i niezwykle cenioną w świecie kultury. Jego wkład w rozwój polskiej kinematografii pozostanie niezapomniany.

Maciej Stuhr, syn Jerzego, kontynuuje rodzinne tradycje, będąc uznanym aktorem. Jerzy Stuhr pozostanie w pamięci wielu ludzi jako artysta, który swoim talentem i charyzmą zdobył serca widzów.

Śmierć Jerzego Stuhra to ogromna strata dla polskiej kultury i kina, ale jego dorobek artystyczny będzie żył wiecznie w sercach i umysłach miłośników filmu.

Jerzy Stuhr – rodzice, rodzeństwo

Jerzy Oskar Stuhr przyszedł na świat 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie jako jedyne dziecko Tadeusza Stuhra i Marii z domu Chorąży. Rodzice Jerzego pobrali się 6 czerwca 1946 roku. Matka Jerzego, Maria, pracowała jako księgowa w Miejskim Handlu Detalicznym, a także w teatrze Banialuka w Bielsku-Białej. Ojciec, Tadeusz, pełnił funkcję prokuratora.

Jerzy Stuhr pochodził z rodziny od pokoleń związanej z Krakowem. Pierwsi przedstawiciele rodu, Anna z Thillów i Leopold Stuhr, przybyli do miasta z powiatu Mistelbach w Dolnej Austrii w 1879 roku. Pradziadek Jerzego, Leopold Stuhr, był zamożnym mieszczaninem, który osiadłszy w Krakowie, zakupił kamienicę przy Rynku Podgórskim i założył tam restaurację. Dziadek Jerzego, Oskar Stuhr, był adwokatem oraz działaczem Stronnictwa Narodowego. Sam Jerzy określał się jako “Mitteleuropejczyk”, co odzwierciedlało jego związki z kulturą i historią Europy Środkowej.

W wieku sześciu lat Jerzy przeniósł się z rodzicami do Katowic, następnie do Cieszyna, aby ostatecznie osiedlić się w Bielsku-Białej. Tam ukończył naukę w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego. Jako nastolatek był prześladowany w szkole przez rówieśników z powodu swojego niemieckobrzmiącego nazwiska, co na pewno miało wpływ na jego późniejsze życie i karierę.

W czasach licealnych Jerzy zaczął aktywnie uczestniczyć w życiu teatralnym, występując na scenie i udzielając się w szkolnych kółkach teatralnych. Pracował także jako bileter i organizator widowni w Teatrze Banialuka w Bielsku-Białej, co zapewne przyczyniło się do jego późniejszego zainteresowania teatrem i filmem.

Po ukończeniu liceum Jerzy Stuhr kontynuował edukację, studiując polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Następnie ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Podczas studiów aktywnie uczestniczył w Kole Naukowym Studentów oraz pracował jako wodzirej w Estradzie Krakowskiej, co pozwoliło mu na zdobycie cennego doświadczenia scenicznego.

W 1994 roku Jerzy Stuhr uzyskał tytuł profesora sztuk teatralnych, co było dowodem jego wszechstronnych umiejętności i osiągnięć w dziedzinie teatru. Był również członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, co podkreślało jego zaangażowanie w rozwój edukacji teatralnej w Polsce.

W 2007 roku Jerzy Stuhr odebrał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Było to jedno z wielu wyróżnień, jakie otrzymał w ciągu swojej kariery, świadczące o jego znaczącym wkładzie w polską kulturę i sztukę.

Podsumowując, Jerzy Stuhr był nie tylko utalentowanym aktorem, ale także osobą o głębokich korzeniach rodzinnych, które miały znaczący wpływ na jego życie i karierę. Jego rodzice, Maria i Tadeusz, oraz bogata historia rodzinna, odcisnęły trwałe piętno na jego twórczości i osobowości, co uczyniło go jednym z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sceny teatralnej i filmowej.

Jerzy Stuhr – żona, dzieci

W 1971 roku Jerzy Stuhr ożenił się z Barbarą Kóską, utalentowaną skrzypaczką, która później stała się artystką Capelli Cracoviensis i założycielką zespołu Amar Corde. Znali się od dzieciństwa, co z pewnością pogłębiło ich więź. Małżeństwo miało dwoje dzieci: syna Macieja, urodzonego w 1975 roku, oraz córkę Mariannę, która przyszła na świat w 1982 roku.

Stuhr zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 1988 roku przeszedł zawał serca, a swoje doświadczenia związane z chorobą opisał w książce „Sercowa choroba, czyli moje życie w sztuce”. We wrześniu 2011 roku zdiagnozowano u niego nowotwór krtani, co było kolejnym poważnym wyzwaniem zdrowotnym. W lutym 2016 roku przeszedł drugi zawał serca, a 13 lipca 2020 roku doznał udaru mózgu.

Stuhr miał również trudne momenty w życiu osobistym związane z problemami prawnymi. 17 października 2022 roku w Krakowie spowodował kolizję drogową, prowadząc pojazd w stanie nietrzeźwości. Sąd Apelacyjny w Krakowie 30 czerwca 2023 roku podtrzymał wyrok skazujący go za to przestępstwo, uznając go winnym spowodowania wypadku. W wyniku tego incydentu odebrano mu prawo jazdy i nałożono zakaz prowadzenia pojazdów na okres trzech lat.

Jerzy Stuhr zmarł 9 lipca 2024 roku w wieku 77 lat. Jego śmierć była wielką stratą dla świata polskiej kultury, jednak jego bogaty dorobek artystyczny oraz wkład w edukację teatralną pozostaną trwałym świadectwem jego talentu i zaangażowania. Stuhr, mimo licznych przeciwności losu, pozostawił po sobie trwałe dziedzictwo, zarówno jako wybitny aktor i reżyser, jak i oddany mąż oraz ojciec. Jego życie, pełne sukcesów i trudności, jest inspiracją dla wielu pokoleń artystów i miłośników sztuki.

Jerzy Stuhr – na co chorował?

Jerzy Stuhr, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, zmarł w wieku 77 lat. Jego śmierć potwierdził syn, Maciej Stuhr, również znany aktor, w rozmowie z Onetem. Jerzy Stuhr urodził się 18 kwietnia 1947 roku w Krakowie, skąd pochodził. Jego wzrost wynosił 178 centymetrów.

Jerzy Stuhr zdobył ogromną popularność dzięki swoim niezapomnianym rolom w polskich filmach. Widzowie pamiętają go z takich produkcji jak “Wodzirej”, “Amator”, “Seksmisja”, “Kingsajz”, “Kiler” oraz “Duże zwierzę”. Jego talent i wszechstronność aktorska uczyniły go ikoną polskiego kina. Oprócz aktorstwa, Stuhr był także reżyserem i wykładowcą akademickim, co sprawiało, że był postacią wielowymiarową i niezwykle cenioną w świecie kultury. Jego wkład w rozwój polskiej kinematografii pozostanie niezapomniany. Maciej Stuhr, syn Jerzego, kontynuuje rodzinne tradycje, będąc uznanym aktorem. Jerzy Stuhr pozostanie w pamięci wielu ludzi jako artysta, który swoim talentem i charyzmą zdobył serca widzów. Śmierć Jerzego Stuhra to ogromna strata dla polskiej kultury i kina, ale jego dorobek artystyczny będzie żył wiecznie w sercach i umysłach miłośników filmu.

W ostatnich latach życia Jerzy Stuhr zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak informowały media, aktor chorował na raka, co było dla niego i jego rodziny niezwykle trudnym doświadczeniem. Mimo walki z chorobą, Stuhr nie przestawał angażować się w działalność artystyczną, pokazując niezwykłą determinację i siłę charakteru.

Jednak to nie był jedyny problem zdrowotny, z którym musiał się zmierzyć. Jerzy Stuhr przeszedł także zawał serca, co było kolejnym poważnym wyzwaniem. Zawał serca jest stanem, który wymaga natychmiastowej interwencji medycznej i często wiąże się z długotrwałą rehabilitacją. Stuhr, mimo swojego wieku, podjął walkę o powrót do zdrowia z typową dla siebie determinacją.

Niestety, problemy zdrowotne Jerzego Stuhra nie kończyły się na chorobie nowotworowej i zawale serca. Aktor przeszedł także udar mózgu, co dodatkowo osłabiło jego organizm. Udar mózgu jest poważnym schorzeniem, które może prowadzić do trwałych uszkodzeń neurologicznych i wymaga intensywnej rehabilitacji. Pomimo tych przeciwności, Jerzy Stuhr starał się utrzymać aktywność zawodową i osobistą na możliwie najwyższym poziomie.

W ubiegłym roku stan zdrowia Jerzego Stuhra ponownie się pogorszył. Maciej Stuhr, jego syn, poinformował media, że jego ojciec trafił w ciężkim stanie na oddział intensywnej terapii szpitala w Zakopanem. Informacja ta była ogromnym zmartwieniem dla fanów i bliskich aktora, którzy śledzili jego walkę z chorobami z nadzieją na poprawę. Pobyt na oddziale intensywnej terapii był wynikiem zaostrzenia problemów zdrowotnych, z którymi Jerzy Stuhr zmagał się od dłuższego czasu.

Mimo licznych problemów zdrowotnych, Jerzy Stuhr pozostawał osobą niezwykle silną i zdeterminowaną. Jego walka z chorobami była świadectwem jego niezłomnego ducha i oddania dla sztuki. Jego życie i kariera są dowodem na to, że mimo przeciwności losu można osiągnąć wielkie rzeczy i inspirować innych swoją postawą.

Jerzy Stuhr, jako artysta i człowiek, na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy mieli okazję zetknąć się z jego twórczością i osobowością. Jego wkład w kulturę i kinematografię polską jest nieoceniony, a jego dziedzictwo będzie żyło w sercach i umysłach przyszłych pokoleń.

Jerzy Stuhr – gdzie mieszkał?

Jerzy Stuhr przez większość swojego życia mieszkał w Krakowie. To miasto, z którego pochodził i które było świadkiem jego kariery artystycznej oraz osobistych wyzwań. Kraków nie tylko był miejscem, gdzie Stuhr się urodził i dorastał, ale także stał się dla niego ważnym centrum jego aktywności zawodowej jako aktora, reżysera i pedagoga.

Mieszkanie w Krakowie pozwalało Stuhrowi na bliski kontakt z miejscami i ludźmi, którzy miały wpływ na jego życie i twórczość. Miasto to pełne historii, tradycji i kultury, które często stanowiły inspirację dla jego ról filmowych oraz pracę jako reżysera teatralnego. Mieszkał w różnych częściach Krakowa, co z pewnością miało swoje odzwierciedlenie w jego związku z miastem i jego społecznością artystyczną.

Kraków był nie tylko miejscem pracy Jerzego Stuhra, ale również jego domem, gdzie wspólnie z rodziną tworzył swoje prywatne życie. Miasto to, z bogatą historią i niepowtarzalnym klimatem, zawsze stanowiło istotny element jego tożsamości i twórczości.

W swojej rodzinnej miejscowości Stuhr znajdował inspirację i wsparcie, które pomagało mu przezwyciężać trudności i osiągać sukcesy. Kraków pozostanie nieodłączną częścią jego dziedzictwa, jako miejsce, które kształtowało jego życie i karierę przez wiele lat.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

O nas

Celebryci24.pl to dynamiczny portal internetowy, który zapewnia najnowsze doniesienia ze świata biznesu, polityki, kultury, rozrywki, mody i urody. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom świeżych informacji, ciekawych artykułów, wywiadów z gwiazdami oraz porad dotyczących stylu życia. Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do świata celebrytów łączy się z profesjonalizmem i rzetelnością dziennikarską, tworząc przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najgorętszymi tematami oraz inspirującymi historiami. Dołącz do naszej społeczności i odkrywaj fascynujący świat show-biznesu z nami!