Strona główna » Bartosz Salamon – profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, żona i dzieci, relacje rodzinne, gdzie gra?

Bartosz Salamon – profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, żona i dzieci, relacje rodzinne, gdzie gra?

przez Jarosław Woźnicki
Bartosz Salamon - profil biograficzny, wiek, wzrost, życiorys, żona i dzieci, relacje rodzinne, gdzie gra (2)

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, jest polskim piłkarzem grającym na pozycji obrońcy w klubie Lech Poznań. Jest również reprezentantem Polski i brał udział w Mistrzostwach Europy w 2016 roku. 

Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań, gdzie szybko zauważono jego talent i umiejętności defensywne. Dzięki solidnej grze na boisku, szybko awansował do pierwszej drużyny, zyskując uznanie zarówno kibiców, jak i trenerów. 

Jego występy na krajowych boiskach przyciągnęły uwagę selekcjonerów reprezentacji Polski, co zaowocowało powołaniem do kadry narodowej. W 2016 roku Salamon znalazł się w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, co było jednym z najważniejszych momentów w jego karierze. 

Bartosz Salamon charakteryzuje się nie tylko świetnymi umiejętnościami defensywnymi, ale także zdolnością do czytania gry i przewidywania ruchów przeciwnika. Jego obecność na boisku daje drużynie pewność w obronie, co czyni go kluczowym zawodnikiem w składzie Lecha Poznań. 

Jego profesjonalizm i determinacja sprawiły, że stał się jednym z czołowych obrońców w polskiej Ekstraklasie. Salamon, dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji do piłki nożnej, pozostaje wzorem dla młodych zawodników, marzących o profesjonalnej karierze sportowej.

Bartosz Salamon – kim jest?

Bartosz Salamon, 33-letni stoper Lecha Poznań, przedłużył kontrakt z klubem na kolejne dwa sezony. We wtorek, 28 maja, polski obrońca oficjalnie podpisał nową umowę, potwierdzając swoją dalszą grę w niebiesko-białych barwach. Jego pozostanie w Lechu było już wcześniej bardzo prawdopodobne.

Salamon rozpoczął swoją piłkarską karierę w Lechu Poznań, ale jako junior wyjechał do Włoch. Do Poznania powrócił zimą 2021 roku. Początkowo, wiosną 2021, nie odgrywał jeszcze kluczowej roli w zespole, jednak w sezonie 2021/2022 stał się ważnym ogniwem drużyny. Jego występy do końca marca 2022 roku znacząco przyczyniły się do zdobycia przez Lecha mistrzostwa Polski, co było szczególnie ważne w roku stulecia klubu.

W 2022 roku Salamon doznał kontuzji podczas meczu reprezentacji Polski, co wykluczyło go z gry na kilka miesięcy. Powrócił do zespołu w listopadzie, a jego powrót zbiegł się z awansem Lecha do fazy barażowej Ligi Konferencji 2022/2023, po zwycięstwie 3:0 nad Villarrealem. Niestety, w kwietniu 2023 roku UEFA zawiesiła Salamona na kilka miesięcy z powodu wykrycia niedozwolonej substancji w jego organizmie.

Po odbyciu zawieszenia, Salamon wrócił do gry w grudniu 2023 roku. Od tego czasu regularnie występuje w meczach Lecha, a niekiedy pełni nawet rolę kapitana zespołu. Jego dobre występy w lutym, marcu i kwietniu zostały docenione przez internautów serwisu KKSLECH.com, którzy przyznali mu tytuł “plus miesiąca”. Do tej pory Salamon rozegrał 69 meczów w barwach Lecha, strzelając w nich 4 gole.

Stary kontrakt Bartosza Salamona wygasał po obecnym sezonie, natomiast nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. W maju 2026 roku Salamon będzie miał 35 lat, co sprawia, że najprawdopodobniej będzie to jego ostatni kontrakt z Lechem Poznań jako zawodnik.

Informację o przedłużeniu kontraktu podała we wtorek, 28 maja, firma Branchini Associati, która reprezentuje również interesy innych piłkarzy, m.in. Filipa Marchwińskiego, planującego odejście z Lecha tego lata. Klub wkrótce oficjalnie potwierdzi przedłużenie umowy przez Salamona. Dziś 33-letni obrońca ma również zostać powołany na Euro 2024.

Bartosz Salamon to doświadczony piłkarz, który swoją karierę zaczynał w Lechu Poznań, a następnie kontynuował ją we Włoszech. Jego powrót do polskiego klubu okazał się bardzo udany, co potwierdzają jego dotychczasowe osiągnięcia i znaczący wkład w sukcesy zespołu.

Bartosz Salamon – wiek, wzrost, waga

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, obecnie ma 33 lata. Jest zawodowym piłkarzem o imponujących warunkach fizycznych. Jego wzrost wynosi 196 cm, a waga 84 kg. Dzięki swojej atletycznej budowie i wzroście, Salamon wyróżnia się na boisku, co pozwala mu efektywnie rywalizować w powietrzu oraz w pojedynkach fizycznych z przeciwnikami. 

Salamon swoją karierę piłkarską rozpoczął w młodym wieku, co szybko pozwoliło mu rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie na różnych poziomach rozgrywek. Jego umiejętności defensywne, połączone z solidną grą głową, czynią go cenionym zawodnikiem w formacji obronnej. 

W ciągu swojej kariery Bartosz reprezentował barwy różnych klubów, zarówno w Polsce, jak i za granicą, co pozwoliło mu na rozwój i adaptację do różnych stylów gry oraz poziomów rozgrywek. Jego profesjonalne podejście do treningów oraz meczów sprawia, że jest przykładem dla młodszych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę.

Bartosz Salamon to nie tylko wybitny piłkarz, ale również osoba, która swoją postawą na boisku i poza nim zdobywa szacunek zarówno wśród kolegów z drużyny, jak i kibiców. Jego determinacja, pasja oraz zaangażowanie w grę sprawiają, że jest jednym z najbardziej cenionych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

Bartosz Salamon – życiorys i życie prywatne

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, jest polskim piłkarzem grającym na pozycji obrońcy w klubie Lech Poznań oraz reprezentantem Polski. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2016.

Salamon rozpoczął swoją karierę piłkarską w wieku ośmiu lat w klubie Concordia Murowana Goślina. W 2004 roku przeniósł się do akademii Lecha Poznań, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble juniorskie, aż w końcu został włączony do drugiego zespołu. W 2007 roku podpisał profesjonalny kontrakt z włoskim drugoligowym klubem Brescia Calcio. Zadebiutował w Serie B 3 maja 2008 roku, dwa dni po swoich 17. urodzinach, wchodząc na boisko w 67. minucie meczu wygranego z Modeną. 9 sierpnia tego samego roku, w meczu Pucharu Włoch przeciwko Ravennie, zdobył swoją pierwszą bramkę dla Brescii. Przed sezonem 2010/2011 został wypożyczony na rok do trzecioligowej Foggi, gdzie rozegrał 27 spotkań i strzelił 2 bramki. Po powrocie do Brescii przez kolejne dwa sezony był podstawowym zawodnikiem, rozgrywając łącznie 65 spotkań, w których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty.

31 stycznia 2013 roku Salamon podpisał czteroipółletni kontrakt z Milanem, jednak nie zdołał zadebiutować w oficjalnym meczu tego klubu. Przed sezonem 2013/2014 przeszedł na zasadzie współwłasności do Sampdorii, gdzie 23 marca 2014 roku, w meczu z Hellasem Verona, zadebiutował w Serie A. 1 września 2014 roku został wypożyczony do drugoligowej Pescary, w której rozegrał łącznie 37 spotkań i strzelił jedną bramkę.

31 sierpnia 2015 roku podpisał pięcioletni kontrakt z Cagliari Calcio, drużyną drugoligową. W nowym zespole zadebiutował 7 września 2015 roku w meczu z FC Crotone, który zakończył się wynikiem 4:0. W sezonie 2015/2016 wygrał z Cagliari rozgrywki Serie B, awansując tym samym do Serie A. W 2017 roku został wypożyczony do SPAL, a 1 lipca 2018 roku klub ten wykupił go za kwotę 1,84 mln euro. W styczniu 2021 roku Salamon wrócił do Poznania, podpisując 3,5-letni kontrakt z Lechem Poznań na zasadzie wolnego transferu. 23 maja 2022 roku podczas Gali Ekstraklasy został nagrodzony statuetką w kategorii obrońca sezonu 2021/22.

4 kwietnia 2023 roku poinformowano, że Salamon otrzymał pozytywny wynik testu antydopingowego po meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Konferencji UEFA z Djurgårdens IF, rozegranym 16 marca. Próbka A wykazała obecność chlortalidonu, substancji zabronionej przez WADA. 13 kwietnia 2023 roku został zawieszony na 3 miesiące przez UEFA, a później okres zawieszenia przedłużono do 8 miesięcy, umożliwiając mu powrót do gry 13 grudnia 2023 roku. Swój pierwszy mecz po zawieszeniu rozegrał 16 grudnia, remisując z Radomiakiem Radom.

Salamon reprezentował Polskę w juniorskich kadrach od U-15 do U-21. 24 sierpnia 2010 roku został powołany przez Franciszka Smudę do seniorskiej reprezentacji Polski. Zadebiutował w niej 26 marca 2013 roku w meczu eliminacyjnym Mistrzostw Świata z San Marino. W marcu 2016 roku, po trzyletniej przerwie, otrzymał powołanie od Adama Nawałki na mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią, w których wystąpił. 30 maja 2016 roku znalazł się w kadrze Polski na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji.

Informacje dotyczące życia prywatnego Bartosza Salamona nie są szeroko dostępne. Jak wielu profesjonalnych sportowców, stara się on utrzymywać swoje życie osobiste z dala od mediów. Wiadomo, że posiada silne więzi z rodzinnym Poznaniem, co miało wpływ na jego decyzję o powrocie do Lecha Poznań w 2021 roku.

Bartosz Salamon – wykształcenie

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, jest polskim piłkarzem, który pełni rolę obrońcy w klubie Lech Poznań. Reprezentuje również Polskę na arenie międzynarodowej i brał udział w Mistrzostwach Europy w 2016 roku. Salamon posiada wykształcenie średnie.

Karierę piłkarską rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań, gdzie szybko dostrzeżono jego umiejętności i potencjał defensywny. Dzięki konsekwentnej pracy i talentowi, wkrótce trafił do pierwszej drużyny, zdobywając uznanie zarówno kibiców, jak i trenerów.

Jego imponujące występy na polskich boiskach zwróciły uwagę selekcjonerów reprezentacji narodowej. W 2016 roku został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Europy, co było jednym z kluczowych momentów w jego sportowej karierze.

Salamon wyróżnia się doskonałymi zdolnościami obronnymi oraz umiejętnością przewidywania ruchów przeciwnika i czytania gry. Jego obecność na boisku daje drużynie stabilność w obronie, co czyni go istotnym graczem w składzie Lecha Poznań.

Dzięki swojemu profesjonalizmowi, determinacji i pasji do piłki nożnej, Bartosz Salamon stał się jednym z najlepszych obrońców w polskiej Ekstraklasie. Jest wzorem dla młodych piłkarzy, którzy marzą o osiągnięciu sukcesów w profesjonalnym futbolu.

Bartosz Salamon – skąd pochodzi?

Bartosz Salamon, 33-letni obrońca Lecha Poznań, podpisał nowy kontrakt z klubem na kolejne dwa sezony. We wtorek, 28 maja, polski zawodnik oficjalnie przedłużył umowę, co było wcześniej bardzo prawdopodobne. Salamon pochodzi z Poznania, gdzie rozpoczął swoją piłkarską karierę. Jako junior wyjechał do Włoch, ale zimą 2021 roku wrócił do Lecha.

Wiosną 2021 roku nie był jeszcze kluczowym graczem drużyny, jednak w sezonie 2021/2022 jego występy pomogły zdobyć mistrzostwo Polski, co było szczególnie ważne w stulecie klubu. W 2022 roku doznał kontuzji podczas meczu reprezentacji Polski, co wykluczyło go z gry na kilka miesięcy. Powrócił w listopadzie, świętując awans Lecha do fazy barażowej Ligi Konferencji po zwycięstwie 3:0 nad Villarrealem. W kwietniu 2023 roku UEFA zawiesiła go na kilka miesięcy za wykrycie niedozwolonej substancji w organizmie.

Po odbyciu zawieszenia, Salamon wrócił do gry w grudniu 2023 roku i od tego czasu regularnie występuje w meczach Lecha, czasem pełniąc rolę kapitana. Jego dobre występy w lutym, marcu i kwietniu zostały docenione przez internautów serwisu KKSLECH.com. Do tej pory rozegrał 69 meczów w barwach Lecha, strzelając 4 gole.

Nowy kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Informację o przedłużeniu podała firma Branchini Associati, która reprezentuje również Filipa Marchwińskiego, planującego odejście z Lecha. Klub wkrótce potwierdzi przedłużenie umowy przez Salamona, który ma również zostać powołany na Euro 2024.

Bartosz Salamon – rodzice, rodzeństwo

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, obecnie ma 33 lata. Wzrost zawodnika wynosi 196 cm, a jego waga to 84 kg. Te imponujące warunki fizyczne sprawiają, że jest on wyjątkowo skuteczny na boisku, zwłaszcza w grze głową i pojedynkach fizycznych. W rozwoju jego kariery piłkarskiej ogromną rolę odegrali jego rodzice. 

Od najmłodszych lat, rodzice Bartosza wykazywali ogromne zaangażowanie w jego rozwój sportowy. Jego pierwszy trener wspomina, że rodzina miała ogromny wpływ na jego rozwój. Bartosz zaczynał swoją piłkarską przygodę w małym klubie, gdzie organizowano różne wyjazdy na turnieje i mecze. Rodzice wozili dzieci na te wydarzenia swoimi samochodami. Tata Bartosza był niezwykle zaangażowany w ten proces, regularnie uczestnicząc w treningach i meczach syna. Również mama Bartosza odegrała ważną rolę – była członkiem zarządu klubu, co dodatkowo podkreśla jej zaangażowanie w rozwój sportowy syna.

Rodzina Salamonów od samego początku wspierała Bartosza w jego piłkarskich aspiracjach. To dzięki ich poświęceniu i wsparciu Bartosz mógł rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie na różnych etapach swojej kariery. Dzięki rodzinnemu wsparciu, Bartosz miał możliwość uczestniczenia w licznych turniejach i meczach, co pozwoliło mu na doskonalenie swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Rodzice Bartosza nie tylko wspierali go logistycznie, ale także motywowali i zachęcali do ciężkiej pracy oraz wytrwałości. Ich zaangażowanie i wsparcie były kluczowe dla jego rozwoju i sukcesów w piłce nożnej. Dzięki nim Bartosz mógł spełniać swoje marzenia i osiągać sukcesy na boisku, co czyni go jednym z najbardziej cenionych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

Nie ma publicznych informacji o rodzeństwie Bartosza, co sugeruje, że jego rozwój i kariera piłkarska były w dużej mierze wspierane przez rodziców, którzy poświęcili wiele czasu i energii, aby umożliwić mu realizację jego pasji i marzeń.

Bartosz Salamon – żona, dzieci

Bartosz Salamon to nie tylko utalentowany piłkarz, ale także szczęśliwy mąż i ojciec. Jego życie prywatne jest równie satysfakcjonujące jak zawodowe. Salamon jest żonaty i razem ze swoją piękną małżonką tworzy szczęśliwą rodzinę. Para ma dwóch synów. Starszy z nich, Leonardo, przynosi radość rodzicom od kilku lat. Niedawno świat obiegła radosna wiadomość, że Bartosz i jego żona spodziewają się drugiego dziecka.

Ich drugi syn przyszedł na świat 26 września 2022 roku, co oznacza, że urodził się zaledwie kilka miesięcy temu. Nowy członek rodziny z pewnością wnosi wiele radości i szczęścia do ich życia. Bartosz Salamon, mimo zawodowych obowiązków, stara się być zaangażowanym ojcem i mężem, dbając o harmonijne życie rodzinne.

Życie rodzinne Salamona jest pełne miłości i wsparcia. Piłkarz ceni sobie prywatność i rzadko dzieli się szczegółami swojego życia osobistego z mediami. Wiadomo jednak, że jego żona jest dla niego ogromnym wsparciem, a dzieci są oczkiem w głowie Bartosza. Leonardo, starszy syn, jest dumnym bratem młodszego chłopca, którego imię nie zostało jeszcze ujawnione publicznie.

Salamon ma silne więzi z rodzinnym Poznaniem, co miało wpływ na jego decyzję o powrocie do Lecha Poznań w 2021 roku. Poznań jest miejscem, gdzie Bartosz czuje się najbardziej komfortowo, otoczony rodziną i przyjaciółmi. To również tutaj, wraz z żoną, wychowują swoich synów, starając się zapewnić im jak najlepsze warunki do dorastania.

Bartosz Salamon doskonale łączy karierę zawodową z życiem prywatnym. Jego sukcesy na boisku idą w parze z radościami życia rodzinnego. Dbałość o rodzinę i zawodowa dyscyplina sprawiają, że jest wzorem do naśladowania zarówno jako sportowiec, jak i ojciec oraz mąż.

Wszystkie te aspekty życia Bartosza Salamona pokazują, że jest on nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale również człowiekiem, który ceni sobie rodzinne wartości i prywatność.

Bartosz Salamon – Instagram

Bartosz Salamon, urodzony 1 maja 1991 roku w Poznaniu, to polski piłkarz grający na pozycji obrońcy w klubie Lech Poznań. Jest również reprezentantem Polski, mającym na koncie udział w Mistrzostwach Europy 2016. Posiada wykształcenie średnie.

Salamon swoją piłkarską karierę rozpoczął w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań, gdzie szybko zwrócił uwagę trenerów swoim talentem i umiejętnościami defensywnymi. Jego konsekwentna praca i determinacja pozwoliły mu awansować do pierwszej drużyny, zyskując uznanie zarówno kibiców, jak i szkoleniowców.

Na boiskach Ekstraklasy wyróżniał się solidnymi występami, co przyciągnęło uwagę selekcjonerów reprezentacji Polski. W 2016 roku został powołany do kadry na Mistrzostwa Europy, co było jednym z najważniejszych momentów w jego karierze.

Bartosz Salamon charakteryzuje się doskonałymi umiejętnościami obronnymi, a także zdolnością do przewidywania ruchów przeciwnika i czytania gry. Jego obecność na boisku zapewnia drużynie stabilność w obronie, co czyni go kluczowym zawodnikiem Lecha Poznań.

Oprócz sukcesów na boisku, Bartosz Salamon jest również aktywny na Instagramie, gdzie prowadzi konto pod nazwą @salamon1991. Ma ponad 61 tysięcy obserwujących, a jego profil zawiera 1064 obserwowanych kont i 367 postów. Na swoim Instagramie dzieli się momentami z życia zawodowego i prywatnego, a także promuje klub Lech Poznań. Jego aktywność w mediach społecznościowych pozwala kibicom na bliższe poznanie go i śledzenie jego kariery zarówno na boisku, jak i poza nim.

Bartosz Salamon, dzięki swojemu profesjonalizmowi i pasji do piłki nożnej, stał się wzorem dla młodych zawodników. Jego obecność na Instagramie dodatkowo umacnia jego pozycję jako cenionego sportowca i wpływowej osobowości w świecie futbolu.

Bartosz Salamon – gdzie mieszka?

Bartosz Salamon, 33-letni obrońca Lecha Poznań, podpisał nowy kontrakt z klubem na kolejne dwa sezony. We wtorek, 28 maja, oficjalnie przedłużył umowę, co wcześniej było bardzo prawdopodobne. Salamon mieszka w Poznaniu, gdzie rozpoczął swoją piłkarską karierę. Jako junior wyjechał do Włoch, ale zimą 2021 roku wrócił do Lecha Poznań.

Wiosną 2021 roku nie był jeszcze kluczowym graczem drużyny, jednak w sezonie 2021/2022 jego występy znacząco przyczyniły się do zdobycia mistrzostwa Polski, co było szczególnie ważne w roku stulecia klubu. W 2022 roku doznał kontuzji podczas meczu reprezentacji Polski, co wykluczyło go z gry na kilka miesięcy. Powrócił do zespołu w listopadzie, świętując awans Lecha do fazy barażowej Ligi Konferencji po zwycięstwie 3:0 nad Villarrealem. W kwietniu 2023 roku UEFA zawiesiła go na kilka miesięcy za wykrycie niedozwolonej substancji w jego organizmie.

Po odbyciu zawieszenia, Salamon wrócił do gry w grudniu 2023 roku i od tego czasu regularnie występuje w meczach Lecha, czasem pełniąc rolę kapitana. Jego dobre występy w lutym, marcu i kwietniu zostały docenione przez internautów serwisu KKSLECH.com, którzy przyznali mu tytuł „plus miesiąca”. Do tej pory Salamon rozegrał 69 meczów w barwach Lecha, strzelając 4 gole.

Nowy kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Informację o przedłużeniu umowy podała firma Branchini Associati, która reprezentuje również Filipa Marchwińskiego, planującego odejście z Lecha tego lata. Klub wkrótce oficjalnie potwierdzi przedłużenie kontraktu z Salamonem, który ma również zostać powołany na Euro 2024.

Bartosz Salamon, mieszkający w Poznaniu, to doświadczony piłkarz, którego powrót do Lecha okazał się bardzo udany. Jego wkład w sukcesy zespołu jest nieoceniony, co potwierdzają zarówno statystyki, jak i uznanie kibiców.

Bartosz Salamon – gdzie gra?

Bartosz Salamon, aktualnie występuje w dwóch zespołach. Jest obrońcą w drużynie Lecha Poznań, nosząc numer 18 na koszulce. Ponadto, reprezentuje również Polską narodową drużynę piłkarską, gdzie także pełni rolę obrońcy.

W drużynie Lecha Poznań Salamon jest kluczowym graczem w linii defensywnej. Jego doświadczenie i umiejętności sprawiają, że jest niezwykle wartościowym zawodnikiem dla zespołu. Występując w barwach Lecha Poznań, Salamon walczy na boisku z determinacją, aby zapewnić drużynie solidną obronę i przyczynić się do osiągania pozytywnych wyników.

Ponadto, Bartosz Salamon reprezentuje także Polskę na arenie międzynarodowej. Jego umiejętności zostały docenione przez selekcjonera narodowej drużyny, co zaowocowało jego powołaniem do reprezentacji. W barwach Polski, Salamon również gra na pozycji obrońcy, przyczyniając się swoją grą do sukcesów drużyny narodowej.

Jako zawodnik obecny zarówno w drużynie klubowej, jak i reprezentacji narodowej, Bartosz Salamon reprezentuje wysoki poziom profesjonalizmu oraz zaangażowania w swoją grę. Jego wszechstronność na boisku i zdolność do skutecznej obrony czynią go istotnym elementem każdej zespołu, w którym występuje. Jako zawodnik Lecha Poznań i reprezentacji Polski, Salamon kontynuuje swoją piłkarską karierę, dążąc do osiągnięcia kolejnych sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

O nas

Celebryci24.pl to dynamiczny portal internetowy, który zapewnia najnowsze doniesienia ze świata biznesu, polityki, kultury, rozrywki, mody i urody. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom świeżych informacji, ciekawych artykułów, wywiadów z gwiazdami oraz porad dotyczących stylu życia. Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do świata celebrytów łączy się z profesjonalizmem i rzetelnością dziennikarską, tworząc przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najgorętszymi tematami oraz inspirującymi historiami. Dołącz do naszej społeczności i odkrywaj fascynujący świat show-biznesu z nami!